Gyere tartozz közénk!

Plébániánkon, több, kifejezetten fiatalokból álló csoport is működik. (Lásd a közösségi csoportjaink menüpontot.) Ha kedvet érzel ahhoz, hogy a Jézus Szíve közösséghez tartozz, vagy már egy ideje szentmisékre a gyártelepi plébániára jársz, de még nem vagy tagja egyik ifjúsági csoportnak sem, írj nekünk és segítünk a választásban, hogy olyan kis közösségbe tartozzhass, ahol veled egykorú és esetleg hasonló érdeklődésű fiatal jár! Szívesen várjuk ötleteidet is, hogy milyen tartalmakat szeretnél látni honlapunk ezen oldalán.

Elsőáldozásra történő felkészítő hittan órák

Az elsőáldozásra készülő fiatalok hittanfoglalákozásairól további részletek - itt olvashatók!

Templomunk állandó fiataloknak szóló programjai és közösségi foglalkozásai

Programok/ foglalkozások
Időpontok és helyszínek
Programszervező neve