Örömhír-levél

Plébániánk havi színes hírlevele

Idén már nyolcadik éve jelenik meg havi rendszerességgel a Jézus Szíve közösséghez tartozó hírlevél nyomtatott, illetve elektronikus formában. A hírlevél nyomtatott formában kb. 180 példányban készül és a hónap elején már hozzáférhető. A 8-12 oldalas kiadvány egyaránt tartalmaz közösségi híreket, programokot valamint írásokat/tanításokat.

Honlapunkon keresztül a hírlevél korábbi számai is elérhetőek és letölthetőek az archívum-médiatár menüpontból. A hírlevél felelős szerkesztője Somogyi Levente a plébánia akolitusa. Nagy örömmel várunk híradásokat, írásokat, élménybeszámolókat minden olvasónktól, aki kedvet érez az íráshoz.

Az aktuális szám az adott hónapra kattintva olvasható

Amennyiben szeretne feliratkozni havi e-hírlevelünkre, azt itt megteheti. Tovább Facebook oldalunkra!

Napi evangélium

Szeretnék lehetőséget biztosítani honlapunkon keresztül, a napi evangélium olvasására (akár okostelefonra is) és e-mailes feliratkozására az alábbi linkeken keresztül:

- A mai napi evangélium elolvasása itt.
- E-mailben érkező napi evangéliumra feliratkozás itt.
- A napi evangélium (audió formátumban) RSS fájlként is elérhető!